Dlaczego warto sprzedać auto do skupu?

Sprzedaż używanego samochodu bywa niekiedy szalenie czasochłonna. W sytuacji, kiedy gotówka potrzebna jest szybko, można skorzystać z innego rozwiązania. Mowa tutaj o sprzedaniu auta do skupu. Dlaczego opłaca się to zrobić?

Jakie auta przyjmowane są w skupach?

Do skupów sprzedać można różne samochody – nie tylko te w dobrym stanie technicznym. Firma Używane Jak Nowe prowadzi również skup aut niesprawnych – oczywiście z uwzględnieniem korekty ceny w kwocie niższej, niż określony przez serwis koszt usunięcia usterki. Odnosi się to m.in. do pojazdów powypadkowych czy starych, które czekają na naprawy. W takich przypadkach sprzedaż auta np. osobie prywatnej jest mocno utrudniona. Samochody zabytkowe, poleasingowe oraz dostawcze – one także są przyjmowane przez niejeden auto skup. Warszawa to doskonały przykład miasta, w którym działa sporo firm skupujących używane samochody.

Sprzedaż auta do skupu – natychmiastowa wypłata pieniędzy

Każdy, kto zdecyduje się sprzedać używany samochód do skupu, może liczyć na otrzymanie gotówki od ręki. Trzeba jednak brać poprawkę na to, że najpierw firma prowadząca skup aut z drugiej ręki dokona stosownej wyceny. Niekiedy istnieje możliwość negocjowania ceny, o ile kwota zaproponowana przez taką firmę nie do końca satysfakcjonuje klienta. Rzecz jasna nie ma obowiązku zgadzania się na zaoferowaną stawkę – zawsze można zgłosić się do innego skupu, konkurencja w tej branży jest bowiem duża.

Sprzedaż auta do skupu – bezpieczna transakcja i gwarancja ceny

Decydując się na nawiązanie współpracy ze sprawdzoną i doświadczoną firmą, właściciel samochodu zyskuje gwarancję ceny – dostaje za auto tyle, ile zostało wcześniej ustalone. Formalności nie są skomplikowane, a do tego klient ma zapewnione bezpieczeństwo na wszystkich etapach transakcji.

Sprzedaż auta do skupu – wygodne rozwiązanie

Decydując się na sprzedanie auta do skupu, warto sprawdzić, czy istnieje np. możliwość wypowiedzenia polisy OC/AC, wyceny samochodu w miejscu wskazanym przez właściciela oraz pozostawienia pojazdu w rozliczeniu.

https://www.uzywanejaknowe.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + siedemnaście =

honda Wcześniejszy wpis Używane auto z salonu – czy warto?
Następny wpis Samochody na doby w Gdańsku – co warto wiedzieć?