Perfumy do szkoły – jakie są najlepsze perfumy dla nastolatka?

Rok szkolny za pasem. Rodzice i uczniowie powoli zaczynają więc kompletować szkolną wyprawkę. Książki, zeszyty, przybory pisarskie, piórnik, plecak to obowiązkowe pozycje na liście wyprawkowej. W przypadku starszych uczniów – nastolatków często pojawiają się na niej też nowe elementy garderoby oraz perfumy. Nic w tym dziwnego dla młodych ludzi odpowiednia prezencja i wygląd mają ogromne znaczenie. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie perfumy to te przeznaczone na szkolne korytarze. Czym wyróżniają się perfumy dla nastolatka?

Jakie perfumy lubią nastolatki?

Nastolatki do zapachów podchodzą zupełnie inaczej niż dorośli. Liczy się dla nich nie tylko sama kompozycja i połączenia aromatów, ale także opakowanie, marka, styl i wartości, jakie ona reprezentuje. To właśnie stąd tak duża popularność wśród młodych ludzi perfum promowanych i reklamowanych przez gwiazdy sportu, estrady, telewizji czy mediów społecznościowych. Nastolatkowie chętnie będą więc skrapiać się pachnidłem od Davida Beckhama czy Rihanny.

Jakie zapachy pasują do nastolatka?

Nastolatkowie chętnie wybierają perfumy dla siebie z półek z perfumami dla dorosłych. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie zapachy sprawdzą się w szkole. Niektóre z zapachów są bowiem zbyt wyraziste i odurzające, a przez to mogą przeszkadzać innym uczniom i nauczycielom, wywoływać mdłości, nudności czy bóle głowy. To, dlatego perfumy dla nastolatków zgromadzone na tagomago.pl/collections/perfumy-dla-nastolatkow zawierają lżejsze nuty zapachowe, a przy tym nadal lubiane przez młodych ludzi. Wśród topowych zapachów dominują te bazujące na woniach cytrusów, owoców, kwiatów. Modnym wyborem są też perfumy zielone, wodne i morskie.

Najpiękniejsze perfumy dla nastolatki i nastolatka

Hitem wśród młodych dziewcząt są perfumy Marc Jacobs Daisy Love. Nastolatkom podoba się zarówno fikuśny flakon zakończony piękną zatyczką z gumową stokrotką, jak i kompozycja zapachowa. Marc Jacobs Daisy Love pachną bowiem maliną moroszką, stokrotką, morskim drewnem i piżmem kaszmirowym. Wyczuwalne są w nich też wonie owocowe i drzewne. Równie dużą popularnością cieszą się kultowe DKNY Be Delicious. Zapach inspirowany Nowym Jorkiem jest świeży, nowoczesny i oddający styl życia dużego miasta. Perfumy zachwycają połączeniem woni grejpfruta, ogórka, magnolii, róży, fiołka i jabłka.

Nastolatkowie płci męskiej chętnie wybierają zapachy bogate w nuty cytrusowe i drzewne. Pachną one świeżo, kojarzą się z wolnością i swobodą, a także nowoczesnością. Najpopularniejsze perfumy dla nastolatków to te z lotosem, nutami morskimi, przyprawami, drewnem. Kompozycją, w której można odnaleźć, wyżej wymienione nuty jest np. Versace Blue Jeans. Sekretem ich popularności jest perfekcyjne połączenie cytrusów, bergamotki, jałowca, róży, geranium, lawendy, fiołka, wetywerii, gałki muszkatołowej, cedru, ambry, wanilii, piżma i sandałowca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − jeden =

Wcześniejszy wpis Jak wydać książkę pod pseudonimem i czy w ogóle warto to zrobić?
Następny wpis Карта побыту по воссоединению семьи