kuchnia

Kolorowa bateria kuchenna – hit czy kicz?

Jeszcze do niedawna armatura czy to łazienkowa czy kuchenna dostępna była tylko w kolorze chrom błyszczący. Obecnie wybór baterii jest ogromny. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko ogólnym designem, sposobem montażu czy materiałem, z jakich zostały wykonane, ale także i kolorem. Ogromną popularnością w ostatnich sezonach cieszą się baterie kuchenne czarne, białe, złote, a także zielone, żółte i czerwone bateria. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat kolorowej armatury kuchennej – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem. Zapraszamy!

czarne baterie kuchenne

Żółta, czerwona a może zielona bateria kuchenna?

Kuchnia jest jedną z wizytówek domu. Pomieszczenie to jest obecnie często połączone z salonem. Spędzamy w nim coraz więcej czasu nie tylko podczas przygotowywania posiłków, ale także uroczystości, integracji rodzinnych i wielu innych. Z tego względu kuchnia powinna być nie tylko miejscem wysoce funkcjonalnym, ale także i ciekawym wizualnie, pasującym do reszty pomieszczeń w domu, wyróżniającym się daną stylistyką.

Z pewnością kolorowa bateria kuchenna może stać się tym elementem wyposażenia, który nie tylko ma spełniać swoją podstawową funkcję, ale także i takim który przyciąga wzrok, jest dekoracją. Kuchnie często są utrzymane w stonowanej kolorystyce, a kolorowe elementy armatury mogą całą aranżację ożywić, nadać jej określony charakter i sprawić, że wnętrze będzie zupełnie inne w odbiorze.

W przypadku czarnych mebli kuchennych dobrze prezentować się będą zarówno baterie zlewozmywakowe czerwone, jak i białe, żółte czy złote. Zresztą wybór kolorystyczny jest znacznie większy! Wybierając kolorowe baterie kuchenne wiele osób decyduje się wybrać kolorystykę kontrastującą z tą znajdującą się w pomieszczeniu. Niektórzy też kolorystyką armatury nawiązują do tej, która w kuchni się już znajduje.

Czarne baterie kuchenne – dla kogo?

Pomimo dużej różnorodności kolorystycznej wciąż największą popularnością cieszą się czarne baterie kuchenne. Czarna armatura jest niezwykle elegancka, estetyczna, a także i odważna. Z pewnością nie jest to dobre rozwiązanie do wnętrz klasycznych, jednak do kuchni nowoczesnych, minimalistycznych, industrialnych czarne baterie kuchenne są idealną propozycją.

Na rynku znajduje się wiele modeli czarnych baterii kuchennych, nie wszystkie jednak zostały wykonane z dobrych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Na wyróżnienie zasługują czarne baterie kuchenne Deante z serii BCH, Lukrecja czy Aster, a także czarne baterie kuchenne Omnires, oraz czarne baterie Hansgrohe. Wymienione modele zostały wykonane nie tylko z dobrych materiałów, ale także posiadają optymalne parametry pracy, dzięki którym praca w kuchni może być jeszcze bardziej przyjemna.

Czarna powłoka w przypadku wymienionych baterii jest trwała oraz odporna na wiele negatywnych czynników. Poza tym te baterie są także bezproblemowe podczas czyszczenia.

Jeden komentarz do “Kolorowa bateria kuchenna – hit czy kicz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 2 =

brodzik akrylowy Wcześniejszy wpis Jak samodzielnie naprawić brodzik lub wannę akrylową?
łóżko Następny wpis Jak dekorować i urządzić dom?