Jaki tatuaż warto sobie zrobić?

Trwałe rysunki na ciele to bardzo ciekawy sposób nie tylko na ozdobienie skóry na zawsze, ale również na wyrażenie siebie, pokazanie innym swojej osobowości. Planując wykonanie tatuażu w dobrym studiu, warto zwrócić uwagę na dostępne gotowe wzory. To doskonała opcja dla tych, którzy nie mają pewności, co chcieliby sobie wytatuować. Zajrzyj do katalogu, który zostanie Ci udostępniony, i skorzystaj również z naszych podpowiedzi!

Kolorowy czy czarny tusz?

Obecnie na rynku dostępne są ciekawe techniki tatuowania, jak również wielobarwne tusze. Dzięki nim można grać nie tylko cieniami i konturami, ale również kolorami, sprawiając, że rysunek na ciele jest nie tylko lepiej widoczny, ale również bardziej charakterystyczny. W przypadku tatuaży męskich wzory, które prezentowane są w galeriach realizacji, można w większości wykonać w obu wersjach – dlatego nie musisz sugerować się barwami, jeśli chcesz skorzystać z gotowej opcji i odtworzyć ją na swoim ciele.

Jakiej wielkości tatuaż wykonać?

Wielkość rysunku to bardzo ważna kwestia, mająca wpływ nie tylko na jego widoczność, ale również czasochłonność oraz cenę. Jeśli myślisz nad tym, by zrobić sobie tatuaż w Warszawie, z pewnością wybierzesz spośród najlepszych profesjonalistów na rynku, u których masz pewność, że będzie on zrobiony fachowo, ale przede wszystkim bezpiecznie. Postaw na mały wzór, gdy szukasz czegoś prostego, bez dużej liczby szczegółów, ale też wtedy, gdy zdobienie ma mieć bardziej intymny charakter. Z kolei duży rysunek na ciele wykonaj wtedy, gdy chcesz nim przykryć rozległą bliznę lub marzysz o czymś, co będzie skomplikowane, efektowne i widoczne z daleka.

Na jaki wzór się zdecydować?

Wybór konkretnej grafiki to chyba najtrudniejsza decyzja – bo ma ona zostać z Tobą na całe życie! Jeśli nie masz pomysłu na indywidualny rysunek, przejrzyj dostępne galerie dotychczas wykonanych realizacji oraz katalogi tatuaży męskich. Wzory, które tam znajdziesz, przedstawiają bardzo popularne smoki, lwy, tygrysy, niedźwiedzie czy wilki – symbole siły, ale też niezależności. To idealny wybór dla prawdziwych mężczyzn!

Tatuaże męskie – ciekawe propozycje

W dobrym studiu wykonasz również wiele indywidualnych rysunków, przedstawiających na przykład imiona bliskich, ich twarze czy postaci z gier lub filmów, które szczególnie cenisz. Jeśli chodzi o tatuaże męskiewzory wykonywane przez panów są naprawdę różnorodne i trudno powiedzieć, który cieszy się największą popularnością. Istnieją jednak pewne „klasyki”, takie jak smoki, węże lub fantastyczne postaci, które świetnie prezentują się na skórze.

Postaw na oryginalny tatuaż!

Jeśli zdecydowałeś się na prawdziwy, męski tatuaż, to prawdopodobnie chcesz podkreślić swoją oryginalność i charakter. Zanim dokonasz ostatecznego wyboru, przejrzyj dziesiątki, a nawet setki gotowych propozycji i zastanów się, czy pasują do Twojej koncepcji, lub czy można je zmodyfikować tak, by lepiej pasowały do konkretnej wizji. Przedstaw ją tatuażyście i wspólnie znajdźcie wzór, który najlepiej odzwierciedli Twoją osobowość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + dziewiętnaście =

Wcześniejszy wpis Od czego zależy cena złomowania samochodu?
Następny wpis Gdzie szukać dobrej jakości akcesoriów dla zwierząt?