Czym są pieczątki beztuszowe i jakie wybierać?

Pieczątki beztuszowe stale zyskują na popularności i posiadają wiele zalet niedostępnych dla tradycyjnych produktów. Kształtem mocno przypominają pieczątki automatyczne, dzięki czemu doskonale nadają się do biura. Są bardzo trwałe i starczają na dłużej niż klasyczne modele, znacząco ułatwiając codzienną pracę. Co dokładnie wyróżnia pieczątki flashowe i czy warto na nie postawić?

Pieczątki beztuszowe – zasada działania

Pieczątki beztuszowe można porównać do małej drukarki, która w sprawny sposób przenosi tusz w niej zawarty na papier. Jest to podręczna drukarka atramentowa, której budowa jest podobna w stosunku do klasycznej pieczątki. Akcesoria biurowe beztuszowe posiadają specjalną gumkę z mikrootworami jako jeden z elementów budowy, przez którą tusz przenoszony jest na papier. Jest to niezwykłe wydajne i dokładne rozwiązanie stosowane do zatwierdzania najważniejszych dokumentów w wielu organizacjach. W naszej firmie posiadamy wiele wysokiej jakości produktów doskonałych do Twojego biura!

Szacuje się, że pieczątki flash starczają na nawet trzy razy dłużej od klasycznych produktów. Co prawda, wymiana tuszu jest o wiele bardziej czasochłonna i kosztowna, jednak o wiele rzadziej mają miejsce sytuacje, kiedy w pieczątka przestaje działać. Warto również wspomnieć o jakości, z jaką pieczątka bez tuszu przenosi fluid na papier. Jest ona na bardzo wysokim poziomie i nie może równać się z tą oferowaną przez pieczątki tradycyjne. Nie stanowi problemu odwzorowanie nawet zdjęć, bądź trudnej do wydobycia szarości.

Pieczątki flash – podkategorie

Pieczątki tego rodzaju dzielimy na dwie kategorie i obie z nich dostępne są w ofercie naszej firmy. Prócz głównych typów, w jakich dostępne są produkty, można wyróżnić kilka oferowanych odcieni atramentu. Pieczątki te wykorzystują kolory czerwone, czarne, zielone oraz niebieskie. Ich różnorodność ma duże znaczenie podczas podbijania konkretnych dokumentów. W firmie Uvopex oferujemy również pieczątki z indywidualnym logotypem lub podpisem. Dostarczając do nas Twoją grafikę, bez przeszkód naniesiemy ją na zamawiany produkt. Pieczątki beztuszowe, oferowane są w dwóch kategoriach:

  • Pieczątki kieszonkowe – niewielkie produkty, które można mieć zawsze przy sobie.
  • Pieczątki biurowe – produkty o klasycznym wyglądzie, mocno przypominającym popularne pieczątki automatyczne.

Pieczątki bez tuszu – czy warto?

Jest to pytanie indywidualne, na które każdy powinien sam znać odpowiedź. Pieczątki flashowe, polecane są do biur, w których przerabiane są duże ilości dokumentów. Trwałość oraz wysoka żywotność produktów beztuszowych przyciąga coraz większą ilość zwolenników, nie tylko biurowych. Należy także pamiętać o wyższej jakości przenoszonego atramentu, która w przypadku niektórych dokumentów jest niezbędna.

W pieczątkach flash wymagana jest okresowa wymiana gumki z mikrootworami oraz uzupełnianie tuszu, które są czynnościami bardziej kosztownymi, niż w przypadku pieczątek automatycznych. Jednak większa trwałość produktu rekompensuje z nawiązką wspomniane koszty. Zachęcamy do skontaktowania się ze specjalistą, który indywidualnie doradzi najlepsze rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 17 =

Jaki skup samochodów w Bydgoszczy skupuje angliki? Wcześniejszy wpis Jaki skup samochodów w Bydgoszczy skupuje angliki?
Następny wpis ETF i kryptowaluty – dlaczego to dobre połączenie?